Made to make
  • Made to Make
  • Diensten
  • Projecten & concepten
  • Blog
  • Contact
10 februari 2020 door Bernard

THUIS BIJDRAGEN AAN DE CIRCULAIRE ECONOMIE

EEN INKOPPERTJE

Na een week van de circulaire economie met mooie voorbeelden van ambitieuze ondernemers, overheden, banken en burger initiatieven. Is het deze week even tijd voor de kortste cirkel in de circulaire economie: Thuis spullen langer gebruiken.

Deel uit the value hill van Achterberg, Hinfelaar en Bocken

 JE HOEFT NIET TE WACHTEN OP KONINGSDAG

Thuis draag je mogelijk al bij aan de circulaire economie. Mooie, praktische spullen gebruik je zo lang als mogelijk. Ben je er op uitgekeken? Dan kan jouw rommel waardevol zijn voor iemand anders. Genoeg mogelijkheden om er op een nette manier van af te komen; online rommelhoek, Nextdoor, marktplaats, etc, etc. Vaak hoef je zelf de deur er niet voor uit! Prima bezig!

Toch is 80% van alle producten thuis binnen een maand afval.

ELLEN MACARTHUR FOUNDATION

KUNNEN WIJ HET MAKEN?

Veel producten zijn nog niet ontworpen voor langer gebruik. Ook hebben we steeds meer apparaten in huis. Is je stofzuiger stuk? Kijk eens of je die met de juiste info kan repareren. Op IFIXIT staat veel info of misschien is er ervaring met jouw koffiemachine bij een lokale repair cafe in de buurt.

Happy fixing! 😀

Vorige artikelWEEK VAN DE CIRCULAIRE ECONOMIEVolgende artikel 4,5 MILJARD JAAR INNOVATIE, RESPECT PLEASE!

Meest recente berichten

Slimme reset6 mei 2020
Not invented here2 maart 2020
4,5 MILJARD JAAR INNOVATIE, RESPECT PLEASE!17 februari 2020

Categorieën

  • Circulaire Economie
  • Innovatie
  • Natuur

Tags

Circulaire economie definitie r-ladder voorbeelden

Contact

  • 06 30 45 76 96
  • contact@madetomake.nl
  • Start een chat in WhatsApp
  • KVK 76195228
  • Wilhelminastraat 16, Arnhem
© 2022 Made to Make

Meest recente berichten

Slimme reset6 mei 2020
Not invented here2 maart 2020
4,5 MILJARD JAAR INNOVATIE, RESPECT PLEASE!17 februari 2020